Home

Mitt poprsia príjem световна купа по ски алпийски дисциплини програма 2018 2019 spadnúť predpoveď lepidlo

БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски  алпийски дисциплини
БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини

За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски.  Алберт Попов стана трети в САЩ
За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски. Алберт Попов стана трети в САЩ

Алберт Попов със сензационно постижение

Двукратната световна шампионка Илка Щухец спечели второто спускане от Световната  купа по ски алпийски дисциплини в Кортина Д'Ампецо - Утро
Двукратната световна шампионка Илка Щухец спечели второто спускане от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Кортина Д'Ампецо - Утро

ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години  - Gol
ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години - Gol

Световното в алпийските ски остава по програма за февруари 2021 година

Марко Шварц спечели първия старт в Палисейдс Тахо от 54 години - Стадион -  БНР Новини
Марко Шварц спечели първия старт в Палисейдс Тахо от 54 години - Стадион - БНР Новини

БТА :: Микаела Шифрин спечели за пети пъти в кариерата си Световната купа  по ски алпийски дисциплини
БТА :: Микаела Шифрин спечели за пети пъти в кариерата си Световната купа по ски алпийски дисциплини

Bulgarian SKI Federation - 홈 | Facebook

Алберт Попов ще участва в слалома от Европейската купа в Обереген - Още  спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Алберт Попов ще участва в слалома от Европейската купа в Обереген - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Колко спечели Алберт Попов от грандиозния си успех? + ВИДЕО - Gol

Шифрин изравни Стенмарк, взе нова купа - Труд

Браво! Алберт Попов шести в слалом за Световната купа - Последни Новини от  DNES.BG
Браво! Алберт Попов шести в слалом за Световната купа - Последни Новини от DNES.BG

БТА :: Алберт Попов ще се готви в Северна Италия с националния отбор на  Швейцария по ски-алпийски дисциплини за слалома от Световната купа във  Венген
БТА :: Алберт Попов ще се готви в Северна Италия с националния отбор на Швейцария по ски-алпийски дисциплини за слалома от Световната купа във Венген

Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски  дисциплини в Шладминг - Труд
Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шладминг - Труд

Алберт Попов завърши 19-ти в Германия - Стадион - БНР Новини

Алберт Попов се класира за втория манш на слалома от Световната купа по ски  алпийски дисциплини в Шамони - Topsport.bg
Алберт Попов се класира за втория манш на слалома от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шамони - Topsport.bg

БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски  алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо
БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо

Пандемията отмени още големи спортни събития по целия свят

София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски  дисциплини | Информационен център на Министерство на oтбраната
Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини | Информационен център на Министерство на oтбраната